Lyže Fischer TRANSALP 90 CARBON 20/21

Lyže Fischer TRANSALP 90 CARBON 20/21

Skialpinistické lyže Fischer Transalp 90 Carbon sú ľahké, pevné a stabilné lyže, ktoré patria medzi dokonalú výbavu na náročné horské túry.

Varianty produktov

  • 589 € s DPH

    649 € s DPH Zľava 9.2%

    589 € s DPH / Pár

589 € s DPH

649 € s DPH Zľava 9.2%

589 € s DPH / Pár

Fischer Transalp 90 Carbon sú širšie skialpinistické lyže, ktoré ponúkajú špičkovú hmotnosť na pohodlný výstup a dostatočnú šírku a pevnosť na rýchle zjazdy v prašane. Jadro je vyrobené z ľahkého dreva Paulownia so sendvičovou štruktúrou, vyfrézovanými kanálikmi pre minimalizáciu hmotnosti. Vrstva titanalu s hrúbkou 0,5 mm dodáva pevnosť v oblastiach montážnych bodov viazania. Nová karbónová výstuž CARBON TEX pokrýva celú plochu lyží a tvorí hustú diagonálnu sieť. Na prvý pohľad zaujme tvar AEROSHAPE s klasickými plochými bočnicami pre maximálny výkon v zjazde. Toto zakrivenie vrchnej plochy lyží znižuje hmotnosť a dodáva dobrú torznú stabilitu, zabraňuje však tiež lepeniu nánosov snehu na lyžiach. Carbon Tex na povrchu lyží je viditeľná karbónová sieť, ktorá zvyšuje pevnosť lyží. Špička Tour Rocker zaisťuje, že sa lyže v hlbšom snehu nezabárajú.  Vynikajú perfektnou stabilitou aj vo veľmi náročnom teréne.

drevné jadro Paulownia
karbónová výstuž Carbon Tex
špička Tour Rocker
titanalová platňa pod viazaním
tvarovanie Aeroshape
šírka špičky 125 mm
šírka pod viazaním 89 mm
šírka pätky 108 mm
rádius 19/17,5 m
hmotnosť (pár): 2460 g

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Google map: pisosport

RECENZIE

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info