Lyže bežecké Fischer Twin Skin Power EF s viazaním

Lyže bežecké Fischer Twin Skin Power EF s viazaním

DOPRAVA ZDARMA

Bežecké lyže Fischer twin skin power ef mounted + viazanie majú pevný a plynulý odraz - technológia TWIN SKIN.

Varianty produktov

  • 209 € s DPH

    209 € s DPH / Pár

  • 209 € s DPH

    209 € s DPH / Pár

  • 209 € s DPH

    209 € s DPH / Pár

209 € s DPH

209 € s DPH / Pár

Bežecké lyže Fischer twin skin power ef mounted + viazanie majú pevný a plynulý odraz - technológia TWIN SKIN. Dva oddelené pásy sú vsadené a integrované rôzne hlboko do sklznice. Vďaka teflónovej vrchnej vrstve je maximálne redukovaná nasiakavosť a následné namŕzanie. Nová technológia EFFICIENT FORWARD (EF) účinne vyrovnáva chyby a nedokonalosti pri odraze. Zvýšená pružnosť lyže podporuje spojenie stúpacej zóny s povrchom snehu v doposiaľ nepoznanej kvalite. Viac času na odraz a odpúšťanie technických chýb pri odraze ocení každý rekreačný lyžiar.

Hlavnú zložku jadra AIR CHANNEL BASALITE tvoria pláty z extrémne ľahkých drevín pretkané vyfrézovanými vzduchovými kanálikmi. Charakteristické je tiež obsahom ľahkých bazaltových vlákien, ktoré dolaďujú torzné vlastnosti lyží. Výhodou bazaltových vlákien je tiež relatívna stálosť ich vlastností pri rôznych teplotách.

Súčasťou lyží je integrovaná doska IFP pre ľahkú montáž viazania bez vŕtania do lyží. Lyže sú v sete s viazaním TOUR STEP-IN IFP (kompatibilný s topánkami s podrážkami Turnamic a NNN).

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

RECENZIE

Google map: pisosport
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info