Viazanie ATK SL WORLD CUP 2020

Viazanie ATK SL WORLD CUP 2020

NOVINKA MONTÁŽ V CENE

Legendárne pretekové viazanie ATK® SL WORLD CUP s váhou iba 110g.

422,3 € s DPH

459 € s DPH Zľava 8%

422,3 € s DPH / Pár

Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Výrobca: ATK

Legendárne pretekové viazanie ATK® SL WORLD CUP, ktoré sa neustále vyvíja už od roku 2011: kvalita, sila a spoľahlivosť pre všetkých pretekárov, ktorí vždy dosahujú najvyššie skóre!

Najnovšia verzia sa vyznačuje dizajnom definovaným v elegantných líniách a systémom ROLLING-IN®, ktorý zvyšuje pohodlie pri používaní a zabraňuje opotrebovaniu titánového účka „U".

EASY ENTRY SYSTEM zabezpečuje ľahké a intuitívne nacvaknutie lyžiarky. Je oveľa rýchlejší, presnejšie a hladké v porovnaní s klasickým pretekárskym viazaním.

Pätka je vybavená systémom ROLLING-IN SYSTEM - nacvakávacie "U" účko s rotujúcimi puzdrami znižuje silu potrebnú pre zacvaknutie lyžiarky do pätky až o 2/3. Našlapnutie do viazania je rýchle a pohodlné aj v čerstvých snehových podmienkach a výrazne sa znižuje opotrebenie "účka".


Monolink® Technology 1.0: ľavá čelusť špičky je pevná, zaisťuje zníženie hmotnosti o 2,5 gramu a zvyšuje tuhosť. Nižší tlak na blokovací systém s vyššími výkonmi.

Špecifikácia:

- úroveň vypínania 8

- Easy Entry System

- Monolink Technology 1.0

- ROLLING-IN SYSTEM

- príprava na upnutie mačiek

- váha 110 g

Materiál: Alu 7075, Titanium, POM

Možnosť dokúpiť brzdy:

https://www.skialpinista.sk/c/skialpove-viazanie/brzdy-atk

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Google map: pisosport

RECENZIE

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info