Lavínový vyhľadávač PIEPS BT RACE

Lavínový vyhľadávač PIEPS BT RACE

DOPRAVA ZDARMA

PIEPS MICRO BT Button najmenší, najľahší 3 anténový digitálny lavínový vyhľadávač od PIEPS, ktorý má manuálne tlačidlo na prepínanie medzi módmi send a search.

349 € s DPH

351,9 € s DPH Zľava 0.8%

Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Výrobca: PIEPS

Najmenší, najľahší 3 anténový digitálny lavínový vyhľadávač od PIEPS. Prístroj sa dá prepojiť cez bluetooth s telefónom a s použitím Pieps aplikácie nastaviť napr. funkciu autorevert, prípadne up-date softweru. Pieps MICRO má funkciu "auto search to send" ktorá prístroj automaticky prepne z módu vyhľadávania do módu vysielania v prípade ak sa prístroj nehýbe (prípad sekundárnej lavíny). MICRO podporuje elektronickú sondu I-probe, má funkciu automatického prepínania vysielacej antény v prípade ak jednu z antén ruší elektronické zariadenie, alebo časti kovu. Micro BT Buttom sa manuálne prepína tlačidlom medzi modmi send a search.

Parametre produktu
Maximálny dosah
50m

Šírka hľadacích pásov
40m

Váha vrátane batérií
150g

Napájanie
1 batéria AA

Rozmery
106 x 74 x 20mm

Vybavený
súčasťou prístroja je batéria, popruhy na nosenie, manuál.

Životnosť batérií
min. 200h v režime vysielania, 350h s lithiovou batériou

Teplotný rozsah fungovania
od -20 °C do +45 °C Váha vrátane batérií: 150g

Funkcie
Vibruje pri zachytení prvého signálu, Funkcia označovania zasypaného, Veľký prehľadný displej, Bluetooh na spárovanie s telefónom, Kontrola všetkých funkcií, Podporuje I-Probe elektronickú sondu, Group Check kontrola ostatných prístrojov (odchýlka od predpísanej frekvencie a rýchlosti vysielania), Autorevert automatické prepnutie prístroja z režimu vysielania do režimu hľadania v prípade nehybnosti, Automatické prepínanie vysielacej antény, gombík na prepnutie medzi search a send modom

Farba
žltá

Pohybový sensor

* PIEPS Micro Buttom nemá svetelný senzor na prepínane modov ale tlačidlo.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Google map: pisosport
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info