Elektrobicykel Liberty e-STRADA 28" BB 7spd NEXUS antracit

Elektrobicykel Liberty e-STRADA 28" BB 7spd NEXUS antracit

Mestský bicykel Liberty e-STRADA 28" BB 7spd NEXUS antracit v 28" prevedení s pomocným elektrickým motorom v ráme.

1349 € s DPH

Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Výrobca: LIBERTY

Mestský bicykel v 28" prevedení s pomocným elektrickým motorom v ráme, 7-rýchlostným zadným nábojom s protišlapnou brzdou, LCD displejom s cyklopočítačom a nastavením podpory v 4 stupňoch na riadidlách, štandardne s akumulátorom 36V/10,4Ah v zadnom nosiči. Motor je vybavený torzným snímačom prítlaku na pedále. S týmto typom motora je jazda na bicykli najprirodzenejšia. Systém podľa sily tlaku na pedále a nastaveného stupňa podpory dávkuje krútiaci moment až do rýchlosti 25km/h. Na jedno nabitie je dojazd 35 až 100km v závislosti na použitom akumulátore, profile trate, hmotnosti a asistencie jazdca, ako aj nastaveného stupňa podpory. Súčasťou je nabíjačka 42V/3A. Bicykel vyhovuje norme STN EN 15 194: 2017, tzn. že je možné ho prevádzkovať na pozemných komunikáciach bez potreby vodičského oprávnenia a akýchkoľvek iných dokladov.

Motor:
250W INTEGROVANÝ V RÁME
Akumulátor:
36V / 10,4Ah /14Ah / 17,5Ah LI-ION V ZADNOM NOSIČI
Ovládanie:
LCD displej s ukazovateľom cyklofunkcií, nastavením podpory v 4 stupňoch. Motor je vybavený torzným snímačom prítlaku na pedále, čo umožňuje najprirodzenejšiu jazdu na bicykli s elektromotorm. Podľa sily prítlaku a nastaveného stupňa podpory dávkuje krútiaci moment až do rýchlosti 25km/h.
Dojazd:
30 - 100km V ZáVISLOSTI NA PROFILE TRATE, HMOTNOSTI JAZDCA, JEHO ASISTENCIE, AKO AJ NASTAVENÉHO STUPŇA PODPORY.
Hmotnosť:
21 kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Google map: pisosport
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info