Elektrobicykel Liberty e-VIA BB 6spd antracit

Elektrobicykel Liberty e-VIA BB 6spd antracit

Mestský elektro bicykel Liberty e-VIA BB 6spd antracit v 26" prevedení s pomocným elektrickým motorom v ráme.

1259 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: LIBERTY

Mestský bicykel v 26" prevedení s pomocným elektrickým motorom v ráme, 6-rýchlostnom prevedení, LCD displejom s cyklopočítačom a nastavením podpory v 4 stupňoch na riadidlách, akumulátorom /štandardne/36V/10,4Ah v zadnom nosiči. Motor je vybavený torzným snímačom prítlaku na pedále. S týmto typom motora je jazda na bicykli najprirodzenejšia. Systém podľa sily tlaku na pedále a nastaveného stupňa podpory dávkuje krútiaci moment až do rýchlosti 25km/h. Na jedno nabitie je dojazd 35 až 100km v závislosti na použitom akumulátore, profile trate, hmotnosti a asistencie jazdca, ako aj nastaveného stupňa podpory. Súčasťou je automatická nabíjačka 42V/3A. Bicykel vyhovuje norme STN EN 15 194: 2017, tzn. že je možné ho prevádzkovať na pozemných komunikáciach bez potreby vodičského oprávnenia a akýchkoľvek iných dokladov.

Motor:
250W INTEGROVANÝ V RÁME
Akumulátor:
36V / 10,4Ah /14Ah / 17,5 Ah LI-ION V ZADNOM NOSIČI
Ovládanie:
LCD displej s ukazovateľom cyklofunkcií, nastavením podpory v 4 stupňoch. Motor je vybavený torzným snímačom prítlaku na pedále. Podľa sily prítlaku a nastaveného stupňa podpory dávkuje krútiaci moment až do rýchlosti 25km/h.
Dojazd:
30 - 100km V ZÁVISLOSTI NA PROFILE TRATE, HMOTNOSTI JAZDCA, JEHO ASISTENCIE, AKO AJ NASTAVENÉHO STUPŇA PODPORY.
Hmotnosť:
21 kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Google map: pisosport

RECENZIE

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info