Nohavice SPORTFUL SUPERGIARA s trakmi

Nohavice SPORTFUL SUPERGIARA s trakmi

Letné cyklistické nohavice Sportful SuperGiara sú ideálne na dlhé výjazdy v náročnom teréne.

Varianty produktov

  • 127,9 € s DPH

    139 € s DPH Zľava 8%

  • 127,9 € s DPH

    139 € s DPH Zľava 8%

127,9 € s DPH

139 € s DPH Zľava 8%

Cyklistické oblečenie modelovej rady SuperGiara bolo navrhnuté pre maximálny komfort počas celodenných výletov aj v tých najnáročnejších klimatických podmienkach. Vyznačuje sa špeciálnym strihom, konštrukciou a čistými líniami, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie nielen na asfaltových cestách, ale aj na graveli.

Letné cyklistické kraťasy Sportful SuperGiara sú ideálne na dlhé výjazdy v náročnom teréne. Pozostávajú z kompresného a oderuvzdorné materiálu na nohách, anatomicky tvarovaných trakov a špeciálnej DMS vložky, ktorá perfektne tlmí nerovnosti na cestách. Taktiež obsahujú tri vrecká na všetky potrebné veci. Pre lepšiu viditeľnosť v slabých, svetelných podmienkach sú cyklo kraťasy vybavené reflexnými pásmi.

VLASTNOSTI CYKLO NOHAVÍC
kompresný a oderuvzdorný materiál na nohách
priedušné, sieťované traky
špeciálna DMS cyklo vložka
1 veľké vrecko na ľavej nohe a 2 menšie vrecká v zadnej časti
reflexné pásy na nohách
teplotný rozsah: 15°C a viac
DMS CYKLO VLOŽKA
Cyklistická vložka špeciálne navrhnutá na jazdenie vo vzpriamenej polohe na nespevnených cestách. Vyznačuje sa kvalitnou penou s otvorenou štruktúrou, ktorá má v jednotlivých častiach rôznu hrúbku. Taktiež má nižšiu hmotnosť a je kratšia ako ostatné vložky od Sportfulu.

 

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Google map: pisosport
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info